v CZ verzi 658 345 inzerátů

Vložit inzerát zdarma

Sponzorované odkazy
Maminka na mateřské dovolené s jedním dítětem,nabízí stálé i nárazové hlídání dětí od 2 let a více.Bydlím v rodinné vile,v krásné a klidné lokalitě Zlínských Pasek (5min. do centra).Dětem je k dispozici v létě bazén,zahrada celoročně,dětský koutek s pískovištěm,les vhodný k procházkám.Strava a pitný režim samozřejmostí. Mohu pomoci s domácími úkoly,doučovat,případně seznámit se základy angličtiny.100% péče a spolehlivost je samozřejmostí!Max počet dětí v jeden den a jednu hodinu(v případě zájmu více maminek na stejnou dobu)je 5. Uvítám sourozence a děti kamarádek,které se už znají. V případě zájmu,mě kontaktujte na email a domluvíme se konkrétněji. Ráda také zodpovím všechny vaše otázky,možnost i nezávazné návštěvy. CENA: 85kč/hod.

Cena: 85 ,-Kč

Číslo inzerátu:  307945
Vloženo:  11. 07. 2010
Změněno:  11. 07. 2010
Druh:  nabídka
Kraj:  Zlínský
Okres:  Zlín
Přidat do výběru >>
Jméno a příjmení:  Darina Vernerová
Město:  Zlín
Kraj:  Zlínský
Okres:  Zlín
Telefon:  +420
Další inzeráty od inzerenta >>

Hlídání dětí ve Zlíně - Kontaktní formulář

Odesíláte své kontakty a požadavky inzerujícímu.
Text
Váš telefon  
Váš e-mail
Nevyplňovat:
 


Nejnovější inzeráty inzerce zdarma

nabidka hlidani deti
pohlidam vam 1 dite. hlidam u sebe doma a muzu kdykoli
Hlídání dětí, péče 60,-
Každý může udělat chybu
Zbavte se exekucí a otravných telefonátů. Udělali jste v životě chybu, ale měli byste si zasloužit druhou šanci, abyste nemuseli do konce života splácet své dluhy a mohli zase žít normálním životem bez dluhů? Zavolejte nám a my Vám pomůžeme vyřešit Vaši tíživou finanční situaci! Pro více informací, volejte na telefonní čísla 725 009 796 nebo 774 222 225.
Hlídání dětí, péče 1,-
Středisko výchovné péče Kolín
Nabízíme pomoc dětem, rodičům i pedagogům při řešení výchovných problémů (záškoláctví, nerespektování autorit, sourozenecké vztahy atd). Jsme školským zařízení a veškerou pomoc poskytujeme bezplatně.
Hlídání dětí, péče dohodou
Spolehlivě pohlídám Vaše dětičky.
Ráda pohlídám Vaše děti. Kdykoli. Bohaté zkušenosti. Za rozumnou cenu. Mohu doložit reference. Pouze Ústí nad Orlicí, Česká Třebová a okolí.
Hlídání dětí, péče 60,-
HLÍDÁNÍ HOLČIČKY
HLEDÁM PANÍ NA HLÍDÁNÍ PRO ROK A PŮL STAROU HOLČIČKU V PARDUBICÍCH. INFORMACE POSKYTNU NA TELEFONU 792 206 482. PROSÍM JEN SOLIDNÍ ZÁJEMCI A VOLAT MŮŽETE CELEJ DEN DĚKUJI.
Hlídání dětí, péče dohodou
Letní filmový tábor
Patříte mezi fanoušky filmů? Chcete si vyzkoušet jaké je to stát se hercem? Jaké je to natočit film s partou nadšenců? Pak je tento tábor určen právě Vám. Na našem hereckém a filmovém táboře Vás čekají dvě intenzivní výukové hodiny hraní každé dopoledne a odpoledne se stanete součástí natáčení filmu podle scénáře. Výuka je zaměřena na herectví, rétoriku a čtení scénáře. V rámci těchto hodin se účastníci budou zabývat základy hereckého projevu, etudami, mluveným projevem a přípravou textu k odpolednímu natáčení, které je hlavní náplní tábora. Natočený film pak obdržíte v sestříhané verzi jako vzpomínku. Užijete si samozřejmě i procházek, opékání buřtů a diskoték. Vstupte s námi do světa slávy, filmových triků, talentovaných herců a hereček! Tábor je tu pro všechny, kteří mají chuť poznávat a objevovat, a možná se jednou této profesi věnovat, nebo si jen chtějí zdokonalit svůj projev pod vedením profesionálů. MÍSTO KONÁNÍ TÁBORA: Rekreační středisko Butov, Hracholuská přehrada, Plzeňský
Hlídání dětí, péče 5 500,-
Příměstský tábor Pardubice
Naše rodinná školka nabízí volná místa na letní prázdniny, formou příměstských táborů. Nachází se poblíž Pardubic, v obci Sezemice. Po dohodě zprostředkujeme dopravu dětí. O děti se stará speciální pedagog a zdravotní sestra.
Hlídání dětí, péče 1 500,-
Nabízím služby chůvy,hospodyně
Nemáte čas uklízet,chcete se raději věnovat svým koníčkům nebo práci?Ráda Vám pomohu.Nabízím jednorázový nebo pravidelný úklid domácností,rodinných domů,kanceláří,panelových domů a jiných prostor.Mám dlouholeté zkušenosti jako hospodyně v domácnosti,cca 15 let,mám i praxi s úklidem penzionu,kanceláří a diskotéky,pečovatelský certifikát.Utírání prachu,luxování a vytírání podlahy ,mytí oken,žehlení prádla je samozřejmostí,nic není problém.Také nabízím své služby hlídání dětí,ráda Vám např.vyzvednu nebo odvedu dítko ze školky nebo pohlídám v případě nemoci apod.Ráda se s Vámi na všem dohodnu.Spolehlivá,pečlivá,reference mohu dodat.Děkuji za nabídky.JBC,LBC a okolí
Hlídání dětí, péče 90,-


<< Zpět
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tisk vybraných inzerátů >>
Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Inzerce a ochrana osobních údajů
Inzerce zdarma, bazary: